Stephanie Seneff

 

Stephanie Seneff jest starszym specjalistą ds. badań w Laboratorium Informatyki i Sztucznej Inteligencji MIT. W 1968 r. uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie biofizyki, w 1980 r. tytuł M.S. i E.E. w dziedzinie elektrotechniki, a w 1985 r. tytuł doktora w dziedzinie elektrotechniki i informatyki, wszystko z MIT. Przez ponad trzy dekady jej zainteresowania badawcze zawsze znajdowały się na styku biologii i obliczeń: opracowanie modelu obliczeniowego dla systemu słuchowegoa1 człowieka, zrozumienie języka ludzkiego w celu opracowania algorytmów i systemów interakcji międzyludzkich komputerów, jak również zastosowanie technik przetwarzania języka naturalnego (NLP) do przewidywań genowych. Opublikowała ponad 170 referowanych artykułów na te tematy i została zaproszona do wygłoszenia przemówień inauguracyjnych na kilku międzynarodowych konferencjach. Nadzorowała również liczne prace magisterskie i doktoranckie na MIT. W 2012 roku dr Seneff została wybrana na stypendystkę Międzynarodowego Stowarzyszenia Mowy i Komunikacji (ISCA).

W ostatnich latach dr Seneff skupiła swoje zainteresowania badawcze z powrotem na biologii. Koncentruje się głównie na związku pomiędzy odżywianiem i zdrowiem. Od 2011 roku opublikowała ponad dwa tuziny artykułów w różnych czasopismach medycznych i związanych ze zdrowiem na tematy takie jak choroby współczesne (np. choroba Alzheimera, autyzm, choroby układu krążenia), analiza i wyszukiwanie baz danych skutków ubocznych leków z wykorzystaniem technik NLP oraz wpływ niedoborów żywieniowych i toksyn środowiskowych na zdrowie człowieka.

Dane Kontaktowe

Stephanie Seneff

Rm G-438 MIT Stata Center

32 Vassar Street

Cambridge, MA 02139 USA

[email protected]

Informacje na temat glifosatu (Roundup)

 1. Posiedzenie Kongresu Stanów Zjednoczonych w sprawie glifosatu, 14 czerwca 2016 r. (Pobierz prezentacje z tego linku.)
 1. 20 minutowe nagranie wideo na temat dzieci w Paragwaju i uszkodzeniach ich DNA spowodowanych narażeniem agrochemicznym z pobliskich pól sojowych. Odtwórz
 1. Artykuł Michaela Bennetta, opublikowany 8 stycznia 2019 r., przedstawiający kilka wykresów korelacji glifosatu ze wzrostem liczby różnych chorób, w tym choroby Alzheimera, autyzmu, ADHD, zaburzeń lękowych, raka piersi, celiakii, choroby Crohna, demencji, cukrzycy, choroby wątroby, otyłości, choroby nerek i raka tarczycy. Kliknij Tutaj
 1. Półgodzinny film dokumentalny Josee'a Fostera o rolnictwie ekologicznym a rolnictwem konwencjonalnym, koncentrujący się na glifosacie. Odtwórz
 2. Czy Glifosat jest "bezpieczną" substancją chemiczną, która sprawia, że wszyscy jesteśmy chorzy?

Prezentacja      30 listopada 2018 roku w Orlando na Florydzie, na dorocznej konwencji SOHO. (Powerpoint) (PDF)

 1. Nowy środek pomarańcza: Roundup jako powód zatruć oraz epidemia choroby autoimmunologicznej i neurologicznej. Prezentacja w dniu 20 października 2018 roku, prowadzona przez Savvy Women's Alliance. (Powerpoint) (PDF)
 1. Zakłócenie przez glifosat szlaków metylacji/przenikania siarki jako kluczowego czynnika w autyzmie i innych chorobach.

Szczyt Methylation 2018. 15 lipca 2018 r. (Powerpoint) (PDF)

 1. Glifosat, autyzm i dysbioza jelit.

Webinar na temat odżywiania Terry Talks. 8 maja 2018 r. (Powerpoint) (PDF) (Prezentacja)

 1. Autyzm i glifosat: Łączenie punktów. Slajdy zaprezentowane na konferencji Canadian Holistic Nutrition Conference, 5 maja 2018 roku. (Powerpoint) (PDF)
 1. Siarczan jest najczęstszym niedoborem, o którym nigdy nie słyszałeś. Prezentacja w Toronto, Ontario Kanada. 27 marca 2018 r. (Powerpoint) (PDF)

Szczepionki i glifosat: Kombinacja toksyczności.

Prezentacja w Toronto, Ontario Kanada. 27 marca 2018 r. (Powerpoint) (PDF) (Prezentacja filmowa)

 1. Glifosat: Bezpieczny" środek chwastobójczy, który czyni nas chorymi!

Prezentacja sponsorowana przez Instytut Zrównoważonego Żywienia. 24 marca 2018 r., West Granby, CT. (Powerpoint) (PDF)

 1. Prezentacja na temat glifosatu i MMR na konferencji Medical Freedom Alliance w Houston, Texas, 19 września 2017 r. (Powerpoint) (PDF)
 1. Prezentacja na Uniwersytecie w Belize 6 kwietnia 2017 roku. (Pobierz)
 2. Glifosat, Roundup, Tolerancja glifosatu, soja warzywna GMO, Chemiczny ekstrahowany olej sojowy / proszek z soji warzywnej powoduje poważne szkody dla zdrowia dla Amerykanów / Chińczyków.

Opracowane i przetłumaczone przez I-wan, Chen ([email protected]). (Pobierz)

 1. Glifosat i Autyzm slajdy przedstawione na posiedzeniu Zgromadzenia Ludowego w Hadze, Holandia, 14 października 2016 r. (Prezentacja Powerpoint)
 1. Czy Roundup jest główną przyczyną obecnej epidemii w chorobach przewlekłych?

Slajdy do prezentacji prowadzonej przez Talk About Curing Autism (TACA), Massachusetts Chapter, 1 października 2016. (Prezentacja Powerpoint)

 1. Łączenie kropek: Autyzm, Szczepionka MMR i Roundup Honolulu, HI, 22 lutego 2017 r. Sponsorowane przez Seeds of Truth i Kokua Market. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 1. Nowy Agent Orange: Zatrucie Roundupem i epidemia choroby autoimmunologicznej i neurologicznej. Honolulu, HI, 1 lutego 2019 r. Sponsorowane przez Seeds of Truth. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Roundup, MMR i autyzm -- Toksyczne połączenie. Honolulu, HI, 4 sierpnia 2016 r. Sponsorowany częściowo przez Seeds of Truth i Kokua Market. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. "GMO i glifosat - realne zagrożenia dla zdrowia ludzi i środowiska."

 Prezentowany na imprezie na Uniwersytecie Toronto, 28 kwietnia 2016 r., sponsorowany przez Science For Peace. (Powerpoint Slides) (Wersja PDF)

 1. Prezentacja na temat glifosatu na Sympozjum Zdrowia Środowiskowego w San Diego w marcu 2016 r. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 1. Glifosat: "Bezpieczny" środek chwastobójczy, który wywołuje u nas choroby. Lipiec, 2015 r.

 Wycieczka po Hawajach, częściowo sponsorowana przez Seeds of Truth. (Film of Presentation) (Prezentacja Powerpoint) (PDF Wersja)

 1. Roundup i GMO oraz rozwój nowoczesnej choroby. 22 stycznia 2015 r.

Przemówienie w Honolulu, HI, sponsorowane przez Seeds of Truth. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

 1. Roundup i GMO: Czy Uprawiamy Hazard Z Przyszłością Żywności?

29 lipca 2014 r., Talk prezentowany na National Cheng Kung University, Tainan, Tajwan. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

 1. Prezentacja na posiedzeniu informacyjnym na temat organizmów zmodyfikowanych genetycznie dla Komisji Rolnictwa i Spraw Wsi przy Komitecie Prawodawcy Pensylwanii. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 1. Czy Roundup to toksyczna substancja chemiczna, która czyni nas chorymi?

 5 czerwca 2014, Groton School, Campbell Performing Arts Center, Groton MA. (Prezentacja Powerpoint) (PDF Wersja)

 1. Niedobór siarczanu w chorobie neurologicznej w następstwie narażenia na działanie glinu i glifosatu. Webinarium zaprezentowane 2 czerwca 2015 r., zorganizowane przez Jessicę Sherman. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Prezentacja w środę 27 maja 2015 r. na Tajwanie, zorganizowana przez Green Formosa Front i sponsorowana przez Fundację HaoRan. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. Prezentacja na temat glifosatu w dniu 28 kwietnia 2014 r. zorganizowana przez MIT i Wellesley Alumni Associations. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 4. Rola szyszynki w uszkodzeniu neurologicznym po szczepieniu wspomaganym aluminium. Prezentacja 26 marca 2014 r. na międzynarodowym sympozjum poświęconym szczepionkom w Nicei we Francji. (Powerpoint Slides) (Wersja PDF)
 5. Presentation on March 16, 2014 at Physicians' Roundtable Conference in Tampa, FL. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

 

 1. Prezentacja 16 października 2013 r., której gospodarzem była drużyna Wellesley z Ligi Kobiet Głosujących. Slides.
 1. 326-stronicowy dokument autorstwa Sayera Ji - wiele odniesień do literatury, dlaczego nie szczepić. Kliknij Tutaj
 2. Nancy Swanson, Andre Leu, Jon Abrahamson i Bradley Wallet.

Uprawy genetycznie zmodyfikowane, glifosat i pogorszenie stanu zdrowia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Journal of Organic Systems, 9(2), 2014 r. Kliknij Tutaj

 1. Brak woli politycznej, by ratować dziką przyrodę w Wielkiej Brytanii lub Unii Europejskiej. Dane zebrane przez Rosemary Mason, 2 kwietnia 2018 r. Kliknij Tutaj
 1. Załączony 8-stronicowy dokument pdf został opracowany przez Rosemary Mason w Zjednoczonym Królestwie i przesłany do Departamentu Zdrowia i Wydziału Regulacji Chemicznych, z nadzieją, że Zjednoczone Królestwo może ponownie przemyśleć zezwalanie na stosowanie glifosatu uwzględniając informacje w nim zawarte. Kliknij Tutaj
 1. Zestawienie (przez Rosemary Mason MB ChB FRCA) danych dotyczących wpływu glifosatu na zdrowie ludzkie na całym świecie. Kliknij Tutaj
 1. Były pracownik Monsanto, który odpowiadał za prace nad GMO w czasopiśmie Kliknij Tutaj
 2. Czasopismo naukowe wycofuje pracę Seraliniego na temat toksyczności Roundup Kliknij Tutaj
 3. Współczynniki Autyzmu I Współczynniki Aplikacji Glifosatu Do Kukurydzy I Soi W USA Jako Kwestia Czasu. Click Here
 1. Slajdy prezentowane na Wydziale MIT na spotkaniu Offsite CSAIL 17 maja 2013 r. na temat autyzmu i glifosatu. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Dokumenty w Czasopismach Branżowych związanych z Odżywianiem i Chorobami

Uwaga: Te dokumenty zbiorowo wyjaśniają, w jaki sposób niedobór siarczanów w całym organizmie stoi za najnowocześniejszymi chorobami i warunkami oraz jak toksyczne substancje chemiczne w środowisku, zwłaszcza glifosat, powodują ten niedobór.

 1. Stephanie Seneff i Laura Orlando. "Czy Glifosat jest kluczowym czynnikiem w mezoamerykańskiej nefropatii?" J Environ Anal Toxicol 2018; 8:542. doi: 10.4172/2161-0525.1000542 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff I Laura Orlando. "Zastąpienie Glicyny Glifosatem Podczas Syntezy Białek Jako Czynnik Warunkujący W Mezoamerykańskiej Nefropatii." J Environ Anal Toxicol 2018; 8:541. doi: 10.4172/2161-0525.1000541 (Pobierz)
 1. Seneff, N.J. Causton, G.L. Nigh, G. Koenig i D. Avalon. "Czy zaburzenie przez glifosat mikrobiomu jelitowego i indukcja niedoboru siarczanu może tłumaczyć epidemię podagry i związane z nią choroby w uprzemysłowionym świecie?" Journal of Biological Physics and Chemistry 2017; 17: 53-76. (Pobierz)
 1. Seneff i G. Nigh. (2017) "Glifosat i bezmózgowie: Śmierć Przez Tysiąc Cięć." J Neurol

Neurobiol 3(2): doi http://dx.doi.org/10.16966/2379-7150.140. (Pobierz)

 1. Samsel i S. Seneff. "Glifosat - droga do nowoczesnych chorób VI: Priony, amyloidozy i

autoimmunologiczne choroby neurologiczne." Journal of Biological Physics and Chemistry 2017; 17: 8-32. (Pobierz)

 1. E. Beecham i S. Seneff. "Choroba autoimmunologiczna: Pożeracz pienięczy czy Oświecone Rozwiązania? (Nadchodząca epidemia i nowa administracja w Waszyngtonie)." Arch Community Med Pub Health 2017;3(1):32-40. (Pobierz)
 1. Seneff, W. Morley, MJ Hadden i MC Michener. "Czy glifosat działający jako analog glicyny przyczynia się do ALS?" J Bioinfo Proteomics Rev 2016; 2(3): 1-21. (Pobierz) (Online)
 1. Kennedy, S. Seneff, RM Davidson, JW Oller, Jr, BE Haley i RD Masters. "Środki Trujące Dla Środowiska I Śmiertelność Niemowląt W USA." Peertechz J Biol Res Dev 2016;1(1): 036-061. (Pobierz)
 1. Seneff, N.L. Swanson, G. Koenig I C. Li. "Czy GERD Jest Czynnikiem Wpływającym Na Martwicę Kości Szczęki I Żuchwy? Dowody Patologii Związane Z Niedoborem G6PD I Sulfomukinami." Disease Markers Tom 2016 (2016), ID Artykułu 8376979. (Pobierz)
 1. Samsel i S Seneff. "Ścieżki glifosatu do współczesnych chorób V: Analog aminokwasowy glicyny w

Różnych białkach," Journal of Biological Physics and Chemistry 2016;16: 9-46. (Pobierz)

 1. Nancy Swanson, Judy Hoy i Stephanie Seneff. "Dowody na to, że glifosat jest czynnikiem sprawczym w przewlekłej podklinicznej kwasicy metabolicznej i dysfunkcji mitochondrium" International Journal of Human Nutrition and Functional Medicine 2016;4:32-52. (Pobierz)

 

 1. Beecham JE i Seneff S. "Czy istnieje związek między autyzmem a herbicydami w postaci glifosatu?" J Autism 2016; 3:1. (Pobierz)
 1. Seneff S, Swanson N, Li C, Koenig G. "Śmierć jako efekt uboczny zażywania leków w FAERS: Czy zanieczyszczenie glifosatem jest czynnikiem?" Agricultural Sciences 2015;6:1472-1501. Agricultural Sciences 2015;6:1472-1501. (Pobierz)
 1. Anthony Samsel i Stephanie Seneff. "Glifosat, drogi do nowoczesnych chorób IV: rak i związane z nim patologie," The Journal of Biological Physics and Chemistry 2015; 15:121-159. (Pobierz)
 1. James Beecham i Stephanie Seneff. "Możliwy Związek Między Autyzmem A Glifosatem Działającym Jak Imitacja Glicyny - Przegląd Dowodów Z Literatury Z Analizą." Molecular and Genetic Medicine 2015; 9:4. (Pobierz)
 1. Gerald Koenig and Stephanie Seneff. "γ-Glutamylotranspeptydaza: Przewidywalny Biomarker Niedostatku

Antyoksydantów Komórkowych I Ryzyko Choroby." Disease Markers Tom 2015 (2015): ID Artykułu 818570. (Pobierz)

 1. Judy Hoy, Nancy Swanson and Stephanie Seneff. "Wysokie koszty pestycydów: Choroby ludzi i zwierząt." Poult Fish Wildl Sci 2015; 3:1. (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Robert M. Davidson, Ann Lauritzen, Anthony Samsel i Glyn Wainwright. "Nowatorska hipoteza dotycząca miażdżycy jako zespołu niedoboru siarczanu cholesterolu." Theor Biol Med Model. 2015; 12: 9. (Pobierz)
 2. Anthony Samsel and Stephanie Seneff. "Glifosat, drogi do nowoczesnych chorób III: Mangan, choroby neurologiczne i związane z nimi patologie." Surgical Neurology International 2015; 6:45. (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Nancy Swanson i Chen Li. "Aluminium I Glifosat Mogą Zsynchronizować Patologię Szyszynki: Związek Z Dysbiozą Jelit i Chorobami Neurologicznymi". Agricultural Sciences 2015; 6: 42-70. (Pobierz)
 1. Wendy A Morley i Stephanie Seneff. " Zespół zmniejszonej odporności mózgu: Nowoczesna patologia neurologiczna o zwiększonej podatności na łagodny uraz mózgu, wstrząs mózgu i późniejsze neurodegeneracje." Surg Neurol Int 18 czerwca 2014;5:97. (Pobierz)
 1. CA Shaw, S Seneff, SD Kette, L Tomljenovic, JW Oller Jr. I RM Davidson. "Entropia indukowana aluminium w systemach biologicznych: Skutki dla chorób neurologicznych." Journal of Toxicology 2014: ID Artykułu 491316. (Pobierz)
 1. CA Shaw, SD Kette, RM Davidson i S Seneff. " Rola aluminium w interakcjach układu odpornościowego w układzie nerwowym prowadzącym do zaburzeń neurologicznych." Immunome Research 2013; 9:069. doi: 10.4172/1745-7580.1000069. (Pobierz)
 1. Anthony Samsel i Stephanie Seneff, " Glifosat, drogi do nowoczesnych chorób II: Celiakia oraz

nietolerancja glutenu." Interdiscip Toxicol. 2013; 6(4): 159-184. (Pobierz)

 1. Anthony Samsel i Stephanie Seneff, "Glifosatowe Tłumienie Enzymów Cytochromu P450 I Biosyntezy Kwasów Aminowych Przez Mikrobiom Jelitowy: Ścieżki Do Chorób Nowożytnych" Entropy 2013, 15(4), 1416-1463; doi:10.3390/e15041416 (Pobierz)
 1. Robert M. Davidson, Ann Lauritzen i Stephanie Seneff, "Biologiczna Dynamika I Entropia Wody: Biofizyczne Pochodzenie Raka I Innych Chorób" Entropy 2013, 15, 3822-3876; doi:10.3390/ e15093822 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Ann Lauritzen, Robert Davidson i Laurie Lentz-Marino, " Czy Encefalopatia Jest Mechanizmem Odnowy Siarczanu W Autyzmie?" Entropy 2013, 15, 372-406; doi:10.3390/e15010372 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Ann Lauritzen, Robert Davidson i Laurie Lentz-Marino, "Czy Endothelial Nitric Oxide Synthase to białko księżycowe, którego praca w ciągu dnia to synteza siarczanu cholesterolu? Konsekwencje dla transportu cholesterolu, cukrzycy i chorób układu krążenia." Entropy 2012, 14, 2492-2530; doi:10.3390/e14122492 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Robert M. Davidson i Jingjing Liu, " Czy niedobór siarczanu cholesterolu jest częstym czynnikiem w stanach przedrzucawkowych, autyzmie i wrodzonej niedokrwistości?" Entropy 2012, 14, 2265-2290; doi:10.3390/e14112265 (Pobierz)
 1. Samantha Hartzell i Stephanie Seneff, "Uszkodzony metabolizm siarczanowy i epigenetyka: Czy istnieje związek z autyzmem?" Entropy 2012, 14, 1953-1977; doi:10.3390/e14101953 (Pobierz)

 

 1. Stephanie Seneff, Robert M. Davidson i Jingjing Liu, "Dane empiryczne potwierdzają symptomy autyzmu związane z ekspozycją na aluminium i acetaminofen," Entropy 2012, 14, 2227-2253; doi:10.3390/e14112227 (Pobierz)
 1. Robert M. Davidson i Stephanie Seneff, "Pierwotnie wspólna ścieżka stanu zapalnego, choroby i nagłej śmierci," Entropy 2012, 14, 1399-1442; doi:10.3390/e14081399 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Glyn Wainwright i Luca Mascitelli, "Odżywianie I Choroba Alzheimera: Rola Diety Wysokowęglowodanowej W Detrimentalnym Charakterze," European Journal of Internal Medicine 22 (2011) 134-140; doi:10.1016/j.ejim.2010.12.017 (Pobierz)

111

 1. Stephanie Seneff, Glyn Wainwright i Luca Mascitelli, "Odżywianie I Choroba Alzheimera: Rola Diety Wysokowęglowodanowej W Detrimentalnym Charakterze" Archives of Medical Science, 2011; 7, 1: 8-20; doi:10.5114/aoms.2011.20598 (Pobierz)
 1. Stephanie Seneff, Robert Davidson i Luca Mascitelli, " Czy niedobór siarczanu cholesterolu może przyczynić się do rozwoju autystycznych zaburzeń?" Medical Hypotheses, 8, 213-217, 2012. (Pobierz) 

Wywiady i Webinaria

Rozmowa z Kerri Rivera na temat glifosatu i autyzmu. 2018. Film

Wywiad radiowy z dr Donną Caplan. Kaua'i Community Radio, KKCR. Luty 2019 r. Podcast

Webinar na temat glifosatu, szczawianu i siarczanu z Julie Matthews, marzec 2017 r. Prezentacja Multimedialna (ze Slajdami)

 Musisz być szalony! Lalki Alph, Beel i Chah-Lee dowiedzą się o biznesie demencji z serii wywiadów online przeprowadzonych przez Obhi Chatterjee. Opublikowano 21 grudnia 2014.

Wywiad z Richardem Longlandem na temat glifosatu i autyzmu (z prezentacją): (Część Pierwsza) (Część Druga)

 Dr. Hildy®, Stephanie Seneff i Atty. Keith Landrum, MD: SZCZEPIONKI: Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość | One Cell One Light® Radio 18 lutego 2015

Wywiad internetowy z dr Jackiem Wolfsonem, kardiologiem, na temat glifosatu i autyzmu. Opublikowany 20 grudnia 2018. (Wywiad Internetowy) (Transkrypcja)

Prezentacja zorganizowana przez Instytut Zrównoważonego Żywienia w West Granby, Connecticut, w sobotę, 24 marca 2018 roku.

Stephanie Seneff Prezentacja Powerpoint

Prof. Don Huber

Dr. Lorrin Pang

Prezentacje TACA, 2019.

Glifosat: Czy jest to pierwotna przyczyna epidemii autyzmu? Prezentowany na targach TACA w Atlancie, Gruzja, piątek, 22 marca. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Glifosat jako odpowiednik Gcyny: Mechanizmy toksyczności. Prezentowany na targach TACA w Atlancie, Gruzja, piątek, 22 marca. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje AutismOne, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 i 2019.

 Glyphosate and Autism: An Indisputable Link and a Path Towards Healing. Presentation on Thursday, May 23, 2019 at AutismOne in Chicago, IL. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF) 

Glyphosate and the Gut. Presentation on Wednesday, May 23, 2018 at AutismOne in Chicago, IL. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Glyphosate + Aluminum + Mercury + Glutamate = Autism. Presentation on Saturday, May 26, 2018 at AutismOne in Chicago, IL. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Glyphosate in MMR: Does this explain the autism link? Presentation on Friday, May 26, 2017 at AutismOne in Colorado Springs, CO. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Glyphosate pretending to be glycine: Devastating consequences. Presentation on Wednesday, May 25, 2016 at AutismOne in Chicago (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

 

Prezentacja w piątek, 27 maja 2016 roku na AutismOne w Chicago. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacja w środę, 20 maja 2015 roku na AutismOne w Chicago (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacja w czwartek, 21 maja 2015 roku na AutismOne w Chicago (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacja dotycząca glifosatu w dniu 24 maja 2014 r. na AutismOne w Chicago (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

(Prezentacja Online)

Wywiady telewizyjne z Mary Kay Eloian z Legal Edition

"Tworzenie połączenia: Jak stosowanie herbicydów wiąże się z nowoczesną chorobą."

Lekarstwa Statynowe

GMO i glifosaty

Sczczepionki: Część 1

Sczczepionki: Część 2

Prezentacje na konferencji Yale's Unite For Sight Global Health & Innovation Conference.

 1. 22 Kwietnia 2017 Roku. 14. Coroczna Konferencja Przeglądowa. Glifosat Podszywający Się Pod Glicynę: Druzgocące Konsekwencje. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. 16 kwietnia 2016 roku. 13. doroczna konferencja Coroczna Konferencja Przeglądowa. Roundup i Autyzm: Dlaczego korelacja jest przyczyną tym razem. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. 29 marca 2015 r. 12. Coroczna Konferencja Przeglądowa. Dlaczego soja jest niezdrowa: To nie jest to, co myślisz! (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 4. 12 kwietnia 2014 r. 11. Coroczna Konferencja Przeglądowa. (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Podcasty

 1. Podcast wideo na temat glifosatu i szczepionek: wywiad z Darą Berger, autorką książki "Jak zapobiegać autyzmowi". Film, 25 października 2018.
 2. Wideo podcast na temat glifosatu działającego jako analog glicyny oraz implikacje dla funkcji immunologicznych i nowotworów w Extreme Health Film. Film, 27 2018.
 3. Podcast na temat glifosatu działający jako analog glicyny w ramach Health and Wellness Show. Podcast, 9 marca 2018
 4. Podcast na glifosacie z CoreBrain Journal. Podcast, lipiec, 2017
 5. Podcast na temat glifosatu - wywiad z Hildą Labradą Gore. Podcast, listopad, 2016
 6. Wywiad radiowy z dr Cindy Anderson w radiu FTNS 23 stycznia 2013.

Artykuły i prezentacje Weston Price Foundation Wise Traditions Foundation

Dlaczego musimy ponownie przeanalizować ryzyka/korzyści związane ze szczepionkami. Artykuł WAPF, lato 2015.

Rak na ratunek? Jak komórki nowotworowe działają w nadgodzinach, aby przywrócić zdrowie naczyniowe. Artykuł WAPF, 20 stycznia 2014.

Wywiad WAPF na temat leków statynowych, chorób serca i glifosatu. WAPF listopad 2015

Prezentacje PowerPoint na Weston A. 19. doroczna konferencja poświęcona cennym tradycjom w Baltimore, Maryland, 16-19 listopada 2018 r.,

Glifosat: Jak prosta cząsteczka może spowodować tak wiele zniszczeń. (Part I Slides) (Wersja PDF) (Część II Prezentacji) (Wersja PDF)                                                               

Prezentacje PowerPoint na Weston A. 18. doroczna konferencja poświęcona cennym tradycjom w Minneapolis, Minnesota, 10-13 listopada 2017 roku.

Wszystko, co chciałeś wiedzieć o glifosacie, ale o co bałeś się zapytać. (Część I Prezentacji) (Wersja PDF) (Część II Prezentacji) (Wersja PDF)

 

Prezentacje PowerPoint na Weston A. 18. doroczna konferencja poświęcona cennym tradycjom w  Montgomery, Alabama, 11-14 listopada 2016.

Mikrocefalia w Brazylii: Czy to naprawdę tylko Zika? (Część I Prezentacji) (Część II Prezentacji)

Prezentacje PowerPoint na Weston A. 16. doroczna konferencja poświęcona cennym tradycjom w Indianapolis November 13-16, 2015.

 1. Suplementacja kwasem foliowym: Dlaczego nie jest to dobry pomysł (Prezentacja Powerpoint) Wersja PDF)
 2. Siarczan Cholesterolu, Elektryczność I Naczynia Krwionośne (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje PowerPoint na Weston A. 15. doroczna konferencja poświęcona cennym tradycjom w Indianapolis 7-10 listopada 2014.

Pesticides, Antibiotics, Vaccines and Pharmaceuticals: Are They the Cause of our Current Health Crisis?

 1. Odżywianie (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Pestycydy: w szczególności Roundup (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. Szczepionki, Antybiotyki i Drobnoustroje (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 4. Leki farmaceutyczne: w szczególności statyna (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje PowerPoint w Londynie – Konferencja Dotycząca Cennych Tradycji Chaptera z ogniwem Westona luty, 2014.

 1. GMO i Roundup: małżeństwo zawarte w piekle (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Cholesterol, Siarczan I Choroby Serca (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje PowerPoint na Konferencja Dotycząca Cennych Tradycji Chaptera z ogniwem Westona w Atlancie, GA, listopad 2013.

 1. Wstęp (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Siarczan cholesterolu (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. Mikroby Jelitowe: Jak Nam Pomagają (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 4. Autyzm, depresja i choroba Alzheimera (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 5. Glifosat: Słoń w pokoju (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 6. Odżywianie: Fakty i mity (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje PowerPoint na Konferencja Dotycząca Cennych Tradycji Chaptera z ogniwem Westona w Santa Clara, CA, w listopadzie, 2012.

 1. Tauryna: Tajemnicza Cząsteczka Z Intrygującymi Możliwościami (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 2. Żywienie, toksyny i zdrowie: Fakty i spekulacje. Część I: Odżywianie (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)
 3. Żywienie, toksyny i zdrowie: Fakty i spekulacje. Część II: Biologia (Prezentacja Powerpoint) (Wersja PDF)

Prezentacje PowerPoint w Londynie – Konferencja Dotycząca Cennych Tradycji Chaptera z ogniwem Westona w marcu, 2012.

 1. Niech słońce świeci! (Prezentacja Powerpoint)
 2. Srebrna podszewka w chorobach przewlekłych (Prezentacja Powerpoint)
 3. Autyzm, Choroba Alzheimera I Depresja: Współdzielona Patologia I Terapia U Podstaw (Prezentacja Powerpoint)
 4. Słowniczek terminów (PDF File)

Prezentacje PowerPoint na Weston Price Foundation's Konferencja Mądrych Tradycji 2011 w Dallas w Teksasie.

 1. Cholesterol, Siarka, Mleczan I Światło Słoneczne: Nowy Paradygmat Zdrowia (Prezentacja Powerpoint)
 2. Autyzm, Szczepionki I Siarczan Cholesterolu (Prezentacja Powerpoint)
 3. Jak Statiny Naprawdę Działają, A Dokładniej Dlaczego Naprawdę Nie Działają (Prezentacja Powerpoint)

 

Ekspertyzy na temat zdrowia

 1. Czego możemy się nauczyć z modeli mysich autyzmu?
 2. Dieta niskotłuszczowa i filtr przeciwsłoneczny: Recepta na katastrofę
 3. Wczego powinieneś pomyśleć dwa razy przed rozpoczęciem terapii statyną
 4. Statyny, ciąża, posocznica, rak, niewydolność serca: Analiza krytyczna.
 5. APOE-4: Wskazówka dlaczego dieta i statyny o niskiej zawartości tłuszczu mogą powodować chorobę Alzheimera.
 6. Statyny i mioglobina: Jak bóle mięśni i słabość postępują w niewydolności serca, płuc i nerek
 7. Chorobliwa otyłość, niedobór witaminy D i świńska grypa.
 8. Epidemia otyłości: czy zespół metaboliczny jest chorobą niedożywienia?
 9. Czy ADHD jest spowodowane przez niewystarczającą ilość tłuszczu w diecie?
 10. Czy niedobór siarki może być czynnikiem przyczyniającym się do otyłości, choroby serca, choroby Alzheimera i zespołu chronicznego zmęczenia?
 11. Jak Statins Really Work wyjaśnia dlaczego naprawdę nie działają. (Plik Acrobat (PDF) )

Filmy i audio

 1. Klip Ilustrujący Zdolność Uczniów Do Tworzenia Kart Flash i Używania Ich W Prostej Interaktywnej Grze Z Obsługą Mowy W Internecie (Film )
 2. Klip Ilustrujący Prostą Grę Karcianą Z Obsługą Mowy, Rainbow Rummy, W Której Uczniowie Posługują Się Słownictwem Nazwanych Przedmiotów i Kolorów W Sposób Komunikatywny. (Film )
 3. Klip Ilustrujący Grę Towarzyską, W Której Dwie Osoby Rywalizują Ze Sobą W Grze Karcianej Rainbow Rummy. (Film )
 4. Wideo Ilustrujący Mówioną Interakcję Z Systemem Prognozowania Pogody Do Nauki Języków Obcych (Film )
 5. Klip Dźwiękowy Z Oryginalnej Wypowiedzi Ucznia "Shang4 Hai3 Ne5" (Plik Waveform )
 6. Klip Dźwiękowy Przemówienia Ucznia Z Dźwiękami Naprawionymi Poprzez Fazowe Przekształcenia Vocodera (Plik Waveform)

Wybrane inne dokumenty

 1. Jingjing Liu i Stephanie Seneff, System Wymiany Poglądami Na Temat Dostępu Do Leków, ASRU, Hawaje, grudzień, 2011.(Plik Acrobat (PDF)  )
 2. Jingjing Liu, Alice Li i Stephanie Seneff, Automatyczne Wykrywanie Efektów Ubocznych Leków od Pacjentów Internetowych – Przesłane Recenzje: Głównie Leki Statynowe, IMMM, Barcelona, Hiszpania, październik, 2011.(Plik Acrobat (PDF)  )
 3. Gry Karciane Z Funkcją Mowy Do Przypadkowego Przyswajania Słownictwa W Języku Obcym, Komunikacja Głosowa, Wydanie Specjalne Na Temat Aplikacji Do Nauki Języków. (Online Wersja )
 4. Wykorzystanie Modelowania Językowego Dla Wielu Zadań W Rozpoznawaniu Mowy, Komunikacji Głosowej, tom 42, nr. 3-4, s. 373--390, 2004.(Plik Acrobat (PDF)  )
 5. Wykorzystanie Hierarchii Językowych W Rozumieniu Mowy, Przemówienie Programowe, Icslp '98. (Plik Acrobat (PDF) )
 6. Angie: Nowe Ramy Analizy Mowy Oparte Na Modelowaniu Morfologiczno-Fonologicznym, Plik ICSLP '96 (Plik Acrobat (PDF) )
 7. Planowanie Reakcji I Wytwarzanie W Systemie Rezerwacji Lotów Z Wykorzystaniem Rtęci. Mowa I Język Komputerowy, Tom 16, 2002. (Plik Acrobat (PDF)  )
 8. Automatyczne zbieranie nazwisk za pomocą trybu mówienia i pisowni w systemach dialogu mówionego. HLT 2003. (Plik Acrobat (PDF) )
 9. Galaktyka II: Architektura Odniesienia Dla Rozwoju Systemu Rozmów. ICSLP '98. (Plik Acrobat (PDF) )
 10. Integracja Ograniczeń Językowych, Prozodycznych I Fonologicznych w Domenie Jowisza. ICSLP '98. (Plik Acrobat (PDF) )

 

Translated by Rutherd Barn
Read the original page here.